Birçoğumuzun bildiği instagram inceleme sayfası olan Hopper HQ instagramda en çok kazanan ünlülerin listesini yayınladı. Dünyaca ünlü bu isimlerin ise yaptıkları her paylaşımda aldıkları ücret ise herkesi şaşkına çevirecek cinsten.

1- DWAYNE JOHNSON 

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar başına en çok kazanan ismin The Rock (Kaya) lakaplı Hollywood yıldızı Dwayne Johnson olduğu ortaya çıktı. Yapılan analize göre Johnson, Instagram’da sadece 1 içerik için 1 milyon dolar üzerinde ücret alabiliyor.

2- KYLIE JENNER 

Kardashian – Jenner kardeşlerin en küçüğü ve şu sıralar servetiyle gündemden düşmeyen Kylie Jenner da Instagram hesabını oldukça aktif kullanıyor. Burdan yaptığı paylaşımlar sayesinde para da kazanan Jenner, 182 milyon kişinin takip ettiği hesabından bir içerik için 986 bin dolar kazanç elde ediyor.

3- CHRISTIANO RONALDO 

Dünyanın en başarılı futbolcularından biri olan Ronaldo ise listede 3. sırada bulunuyor. Instagram’da 225 milyon takipçisi bulunan Cristiano Ronaldo, yaptığı paylaşım için 889 bin dolar alıyor.

4- KIM KARDASHIAN 

Gerek giydikleri gerek ailesiyle sürekli gündemde olan Kim Kardashian da sosyal medyadan da kazanç sağlıyor. Kardashian, 176 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yaptığı paylaşımlardan 858 bin dolar kazanıyor. 

5- ARIANA GRANDE 

Ünlü şarkıcı Ariana Grande de 191 milyon takipçili Instagram hesabından paylaştığı içerik başına 853 bin dolar alıyor.

6- SELENA GOMEZ 

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Selena Gomez ise 180 milyon takipçili bir Instagram hesabına sahip. Gomez, buradan yaptığı her paylaşım için 848 bin dolar kazanıyor.

7- BEYONCE KNOWLES 

Şarkıcı Beyonce ise 149 milyon takipçisinin olduğu Instagram hesabından paylaştığı içeriklerin her biri için 770 bin dolar kazanç elde ediyor.

8- JUSTIN BIEBER 

Geçtiğimiz haftalarda taciz iddialarıyla gündeme gelen genç şarkıcı Justin Bieber, 139 milyon kişinin takip ettiği Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar için 747 bin dolar kazanıyor.

9- TAYLOR SWIFT 

Şarkıcı Taylor Swift, listede 9. sırada yer alıyor. 135 milyon takipçisi olan Swift, paylaşımlarından 722 bin dolar kazanç sağlıyor

10- NEYMAR

Paris Saint-Germain FC takımında forma giyen Neymar 139 milyon takipçili Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar için 704 bin dolar kazanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz